KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14718293
nr 1471 8293
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Tusch, Kyrka. Signerad. Bildmått: 28x31 cm, yttermått inklusive ram: 47x49 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:21:05
30/5 18:23:23
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist